Difüzör veya buhurdanlıklarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Mis’ya özel difüzör karışımları bulunduğu alanı anında canlandırarak doğanın tazeliğini yaşamınıza taşır.

NARENCİYE ORMANI

Difüzör veya buhurdanlıklarda rahatlıkla kullanabileceğiniz “narenciye ormanı” ardıç, limon ve selvi ağacı uçucu yağlarını içermektedir. 3-4 damla uçucu yağ karışımından eklediğinizde çevreye yayılan kokunun solunması selvi yağı sayesinde sakinlik ve zihinsel netlik sunarken, limon yağının yarattığı etkiyle enerjik canlı hissettirir. Ardıç yağı ise ruh halinizi dengeler, stresi azaltır ve rahatlamaya yardımcı olur. Bu özel karışım, bulunduğu alanı anında canlandırarak doğanın tazeliğini yaşamınıza taşır.

ŞEKERLİ NARENCİYE

Difüzör veya buhurdanlıklarda rahatlıkla kullanabileceğiniz “şekerli narenciye” portakal, limon ve greyfurt uçucu yağlarını içermektedir. Bu özel karışım, doğanın şekerli narenciye bahçelerini evinize taşıyarak, huzur, enerji ve tazelikle hissettirir. Üç önemli narenciye uçucu yağının bir araya gelmesiyle oluşturulan karışımlar canlandırıcı, ferahlatıcı ve enerji verici bir etki sağlar. Özellikle sabahları veya enerji gerektiren zamanlarda kullanıldığında, bu kokular zihinsel canlılık ve odaklanma sağlayabilir. Ayrıca, stresi azaltıcı ve ruh halini dengeleyici özellikleriyle de tercih edilirler.

MUM IŞIĞINDA AKŞAM YEMEĞİ

Difüzör veya buhurdanlıklarda rahatlıkla kullanabileceğiniz “mum ışığında akşam yemeği” İçeriğinde tatlı, odunsu ve çiçeksi notalara sahip uçucu yağlar bulunur. Portakal, Itır, Selvi ve Paçuli uçucu yağlarını içermektedir. Bu özel karışım, romantik, sıcak ve duyguların kolay dile getirildiği bir ortam yaratmak için kullanılabilir. İçeriğinde tatlı, odunsu ve çiçeksi notalara sahip uçucu yağlar bulunur.

TOPRAKLANMA

Difüzör veya buhurdanlıklarda rahatlıkla kullanabileceğiniz “topraklanma” çam, selvi ve sardunya uçucu yağlarını içermektedir. Bu özel karışım, çamın derinliği, selvinin sükûneti ve sardunyanın tazeliğiyle bir araya gelerek sizi adeta doğanın kucağına taşır. Her bir damlasıyla toprağın sağlam ve huzurlu hissini bulunduğu ortama getirir, ruhsal dengelenmeye yardımcı olur. Meditasyon ve çakra çalışmalarınızda daha kolay odaklanabilir, köklenme konusunda iyileşme çalışmalarınızda tercih edebilirsiniz.

YOGA İNZİVASI

Difüzör veya buhurdanlıklarda rahatlıkla kullanabileceğiniz “yoga inzivası” paçuli, sığla, adaçayı ve portakal uçucu yağlarını içermektedir. Bu özel karışım, spiritüel anlamda çalışmalar yapan kişiler için tasarlandı. İçerdiği yağlarının eşsiz birlikteliği, yoga pratiğinizi destekleyerek vücudu sakinleşme ve içsel denge sağlama konusunda uyarır ve çalışmalarınıza kolay uyum sağlamanızı destekler.