Özenle seçilmiş saf, uçucu yağların karışımından oluşan Mis’Ya oda kokuları yaşam alanınıza hafif ve zarif bir koku sunar.

Ses Oda Kokusu

Ses oda kokusu, özenle seçilmiş defne, ıtır ve lavanta uçucu yağlarıyla hazırlanır. Odanızı saran bu hafif ve zarif koku, yaşam alanınıza rahatlatıcı bir his katarken, zihinsel olarak dengelenmenize destek olur. Bu üç uçucu yağın bir arada kullanılması, rahatlatıcı, canlandırıcı ve dengeleyici bir aromaterapi etkisi yaratır. Bu kombinasyon, özellikle stresle başa çıkmak, zihni sakinleştirmek veya duygusal dengeyi desteklemek isteyenler için faydalı olur.

Seda Oda Kokusu

Seda oda kokusu, özenle seçilmiş selvi ağacı, paçuli, portakal ve ıtır uçucu yağlarıyla hazırlanır. Odanızı saran bu mistik ve enerjik koku yaşam alanınıza ilham veren bir dinginlik enerjisi yaratır. Notaların kendi içinde oluşturduğu ahenk mekânınıza taze ve huzurlu bir atmosfer katmayı hedefler.

Eda Oda Kokusu

Eda oda kokusu, özenle seçilmiş vanilya, portakal, greyfurt ve limon uçucu yağlarıyla hazırlanır. Odanızı saran bu narenciye ağırlıklı formül, mekânda canlılık ve enerji sağlarken aynı zamanda hoş ve ferah bir kokunun vanilya alt notasıyla odaya yerleşmesini sağlar. Eda oda kokusu, günlük yaşamda enerjiyi artırmak veya canlanmak isteyenler için ideal bir seçenek olabilir.